Petrićev karate potez slomio Chelsea!

Hrvatski reprezentativac postigao je gol u pobjedi HSV-a nad engleskim prvakom Chelseajem. Dvoboj je završio 2:1, a Mladen Petrić je na vrlo atraktivan i opasan način izjednačio na 1:1.

5.8.2010.
10:15
VOYO logo

Mladen Petrić je sjajno pročitao situaciju u 72. minuti iskoristivši lošu povratnu loptu Jurija Žirkova i karate udarcem lobovao vratara Bluesa, koji je umalo dobio i kopačkom u glavu.

Srećom, hrvatski reprezentativac nije ga 'zakačio', niti je sudac njegov potez okarakterizirao kao opasnu igru. Ipak s dvoboj igrao na terenu HSV-a.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Chelsea je došao u vodstvo u 24. minuti nakon akcije Mihaela Essiena i strijelca Franka Lamparda. Izjednačio je Petrić, da bi pobjedu HSV-u donio Heung Min Son tri minute prije kraja u svom debiju za njemački sastav.