BEZ STRESA U POLUFINALE: / Arsenal se nakon 'šamara' u Ligi prvaka iskalio na petoligašu

Image

Nogometaši Arsenala su se nakon sramotnog ispadanja od Bayerna u Ligi prvaka, kad su u obje utakmice osmine finala poraženi s 1:5, ipak bez stresa plasirali u polufinale FA Kupa.

11.3.2017.
20:59
AFP
VOYO logo

Gosti su uspijevali držati 0-0 sve do sudačke nadoknade prvog poluvremena, ali tada je Walcott (45+1) ipak uspio dovesti "topnike" u vodstvo, da bi u nastavku Giroud (53), Waterfall (58-ag), Sanchez (72) i Ramsey (75) postavili rezultat na konačnih 5:0.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Ranije u subotu polufinale je osigurao i Manchester City gostujućom pobjedom protiv Middlesbrougha od 2:0 (1:0). City je poveo već u 3. minuti preko Davida Silve, a prolazak je potvrdio Sergio Aguero golom za konačnih 2:0 u 67. minuti.