IGRAO JE I STANIŠIĆ / Čudesni Leverkusen se ponovno u 96. minuti spasio prvog poraza u sezoni

Image

Nogometaši Bayera, novi prvaci njemačke Bundeslige, odigrali su još jednu utakmicu ove sezone bez poraza, zabili su gol u 96. minuti za 2-2 protiv Stuttgarta u 31. kolu.

27.4.2024.
20:51
Profimedia
VOYO logo

Bila je ovo 46. utakmica ove sezone Bayera bez poraza, u svim natjecanjima, čime je nastavljen fascinantan niz sastava iz Leverkusena. Isto kao i nedavno protiv Borussije Dortmund, tako je i ovom prilikom Bayer bio na rubu poraza, ali se spasio od pada u 96. minuti.

Image
BUNDESLIGA /

Borussia razbijena kod Leipziga, ostaje bez Lige prvaka? Zaigrala tri Hrvata

Image

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, ali je u nastavku frcalo na sve strane u Leverkusenu. Domaćina su vrlo brzo šokirali Fuehrich i Undav koji su u 47. i 56. minuti pogađali za 2-0 Stuttgarta. Brzo se Bayer vratio, u 61. minuti je Adli smanjio na 1-2 te je sve do kraja domaćin tražio novi pogodak čime bi nastavio nevjerojatan pozitivan niz.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Pogodak se i dogodio u 96. minuti. Nakon ubačene lopte i posvemašnje gužve u gostujućem šesnaestercu zabio je Andrich za 2-2 i nastavak niza. U Bundesligi, gdje je već ranije osigurao naslov, Bayer ima 25 pobjeda i šest remija. Stuttgart je treći te ima pet bodova manje od drugog Bayerna.

Hrvatski reprezentativac Josip Stanišić za Bayer je u subotnjem ogledu u igru ušao u 89. minuti.