DALIĆ OSTAO BEZ VAŽNOG ADUTA: / Kramarić se ozlijedio, neće igrati za Vatrene u sljedećoj utakmici

Image

Kramarić neće biti na popisu za taj dvoboj zbog ozljede gležnja

28.3.2021.
19:06
VOYO logo

Hrvatska nogometna reprezentacija će u utorak na Rujevici dočekati Maltu, ali izbornik Zlatko Dalić na raspolaganju neće imati napadača Hoffenheima Andreja Kramarića, javljaju iz HNS-a.

Kramarić neće biti na popisu za taj dvoboj zbog ozljede gležnja, koju je obnovio u subotnjem ogledu s Cipranima, kada je u igru ušao u 57. minuti umjesto Ante Budimira. U Ljubljani je zaigrao u početnoj postavi te je u nastavku mjesto prepustio Josipu Brekalu.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

U utorak dočekuju Maltu

Nakon poraza u Sloveniji (0:1) te domaće pobjede nad Ciprom (1:0), aktualni svjetski doprvaci u utorak će na Rujevici dočekati Maltu. Svoju će utakmicu započeti u 20:45 sati.