VATRENI U SUKOBU / Kramarić se posvadio s navijačem: ‘Njih 99 posto ne razumije nogomet, naravno da sam ljut‘

Kramarić se verbalno sukobio s navijačem svoje ekipe

27.4.2024.
18:20
VOYO logo

Hrvatski nogometni reprezentativac Andrej Kramarić postigao je dva pogotka za Hoffenheim na prvoj utakmici 31. kola njemačke Bundeslige, ali je njegov klub poražen sa 3-2 na gostovanju u Bochumu.

Image
U BAROKNOM GRADU /

Dinamo minimalnom pobjedom osvojio tri boda za prvo mjesto HNL-a

Image

Domaćin je na poluvremenu imao dva gola prednosti, a strijelci su bili Kevin Stoger (34) i Felix Passlack (45+2), da bi Stoger (64) svojim drugim pogotkom donio Bochumu vodstvo od 3-0.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Tada je na scenu stupio Kramarić koji je u 73. minuti skrenuo u mrežu loptu nakon udarca Davida Juraseka, da bi u 84. minuti sjajno prebacio istrčalog domaćeg vratara Manuela Riemanna i tako postigao svoj 11. gol u ovoj sezoni Bundeslige. No, do potpunog preokreta nije došlo.

Nakon utakmice, Kramarić se sukobio s navijačem svoje ekipe i pozvao ga dolje da mu na terenu kaže što želi. Nakon utakmice Hrvat je rekao:

"Šteta da smo tek u posljednjih 20 minuta počeli igrati naš nogomet. Točno smo znali što će nas dočekati, znali smo kako Bochum igra doma, na kraju su zaslužili ovu pobjedu, to moram jasno istaknuti. 99 posto navijača ne razumije nogomet, pa se ne treba osvrtati na to. Naravno da sam bio ljutit u tom trenutku zbog rezultata i njihove kritike."