'TUŠO' TRENIRA STROGOĆU / Tudor se zakačio sa zvijezdom Marseillea, nogometaš je poludio zbog njegovih metoda

28.7.2022.
10:55
Profimedia
VOYO logo

Španjolski prvoligaš Betis i Olympique Marseille remizirali su 1-1 u prijateljskoj utakmici odigranoj u srijedu navečer nakon koje je trener gostiju Igor Tudor rekao da je njegovoj momčadi potrebno još vremena da zaigra kako on želi.

Image
ČEKA GA JOŠ PUNO POSLA /

Tudorov Marseille remizirao s Betisom: 'Time nisam zadovoljan. Kad je zadnja minuta, loptu treba ispucati i završiti utakmicu'

Image

“Bila je to dobra utakmica, protiv dobrog suparnika. Kao što je rekao Betisov trener, bio je ovo dobar test za obje momčadi u kojem smo vidjeli određeni napredak”, izjavio je 44-godišnji Tudor na travnjaku stadiona Benito Villamarin u Sevilli. Njegova momčad je povela u 87. minuti pogotkom Milika, a izjednačio je Rodri u 90. minuti.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Sukob sa zvijezdom

Za Marseille u utakmici protiv Betisa nije zaigrao brazilski veznjak Gerson, za kojega su Francuzi prošle godine platili 20 milijuna eura i jedan je od najvrjednijih igrača u momčadi. Ubrzo je "procurilo" da Brazilac nije zaigrao jer se na treningu sukobio s Tudorom.