[VIDEO] REBIĆ ZAMALO 'UBIO' LEGENDARNOG NOVINARA: / Tiziano Crudelli skoro dobio infarkt. Pogledajte kako je proživio golove Hrvata

Navijači Milana bili su u deliriju nakon ovih majstorija svojih ljubimaca, a prije svega Ante Rebića

20.1.2020.
8:28
Profimedia
VOYO logo

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić postigao je svoje prve pogotke u dresu talijanskog velikana Milana i donio mu pobjedu 3-2 (0-1) pred domaćim navijačima protiv Udinesea u utakmici 20. kola talijanske Serie A, odigranoj u nedjelju na San Siru.

Gosti su poveli u šestoj minuti kad je Danac Jens Stryger Larsen iskoristio loše istrčavanje milanskog vratara Gianluigija Donnarumme i pogodio nebranjenu mrežu. Milan je u igru vratio Ante Rebić svojim prvim pogotkom u 48. minuti, a asistirao mu je Conti. Francuz Theo Hernandez donio je vodstvo Milanu u 72. minuti. U 85. minuti Kevin Lasagna je izjednačio na 2-2.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

U trećoj minuti sučeva dodatka, u posljednjoj akciji na utakmici, Ante Rebić je primio loptu na 20-ak metara, na rubu kaznenog prostora 'lažnjakom' prevario braniča Udinesea te sa 15-ak metara preciznim udarcem pogodio donji lijevi kut za osmu ovosezonsku pobjedu Milana.

Zamalo infarkt

Navijači Milana bili su u deliriju nakon ovih majstorija svojih ljubimaca, a prije svega Ante Rebića, a najemotivnije je cijelu situaciju proživio legendarni talijanski novinar i komentator Tiziano Crudeli. Inače pasionirani navijač Milana, ima vrlo osebujan stil prenošenja utakmica i dakako još posebniji način proslave pogodaka. Naime, svaki put kada neki igrač Milana zabije, Crudeliju izazove predinfarktno stanje, ili se to barem tako nama čini. Sada ga je, našalit ćemo se, života skoro stajao Ante Rebić.

Crudeli se posve slomio nakon Rebićeva posljednjeg gola, a čak je na kraju plakao i trčao počasne krugove po studiju. Ma cirkus živi...