city sustiže Chelsea / Raspoloženi Džeko srušio Manchester United

Image

Džeki je za prvi pogodak bilo potrebno manje od minute kada je naletio na odbijen udarac Nasrija i svladao De Geu. Za drugi pogodak zabio je u 56. minuti kada je volejem matirao nemoćnog Španjolca.

25.3.2014.
22:34
AP Images
VOYO logo

Nogometaši Manchester Cityja svladali su gradske rivale Manchester United golovima bosansko-hercegovačkog napadača Edina Džeke i Yaye Tourea (0:3).

Točku na i te još jedan poraz na Old Traffordu postavio je Yaya Toure pogotkom u 90. minuti susreta. City se ovom pobjedom približio na samo tri boda zaostatka za vodećim Chelseajem, ali treba napomenuti kako ima i dvije utakmice manje od  Bluesa.

U ostalim utakmicama večeri Arsenal je odigrao samo remi sa Swanseajem (2:2), dok je Everton s 3:0 slavio u gostima kod Newcastlea.