HRVATSKI KUP / Ibričić spasio Hajduk

Image

Hajduk je u prvoj utakmici finala Kupa pobijedio Šibenik 2:1 u Poljudu. Nakon što je promašio penal krajem prvog dijela, pobjedu je u 88. minuti osigurao Ibričić.

21.4.2010.
17:33
VOYO logo

U prvom susretu finala hrvatskog nogometnog Kupa Hajduk je pred 15.000 gledatelja na Poljudu pobijedio Šibenik 2:1.

Golove za Hajduk zabili su Mario Tičinović u 62. minuti, te Senijad Ibričić u 88. minuti, dok je strijelac za goste bio Ermin Zec iz kaznenog udarca u 65. minuti. Zanimljivo, Tičinović je zabio gol svega dvadesetak sekundi nakon što je ušao u igru.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Hajduk je mogao postići pogodak i u posljednjoj minuti prvog dijela, no vratar Šibenika Goran Blažević obranio je jedanaesterac Ibričiću. Odličnu priliku imao je i Šibenik u 49. minuti kada je Igor Budiša nakon ubačaja Mehmeda Alispahića uzdrmao vratnicu.

Uzvratni susret finala na rasporedu je petog svibnja u Šibeniku.