UH, OVO BOLI / Joško mu upropastio dan: 'Već je zamišljao što će učiniti s tolikim novcem, ali mu je Gvardiol pokvario snove'

Gol Joška Gvardiola protiv Manchester Cityja jako je teško pao jednom Peruancu

22.2.2023.
23:40
Profimedia
VOYO logo

Leipzig i Manchester City su remizirali 1-1 u prvoj utakmici osmini finala Lige prvaka.

Image
BRAVO MAJSTORE /

Gvardiol si je još malo podigao cijenu: Pogledajte odličan skok i sjajan gol koji je zabio Manchester Cityju

Image

City je poveo u 27. minuti nakon što su domaći igrači petljali na 30-ak metara od svojih vrata. Grealish je ukrao loptu, a i u nastavku akcije domaća obrana je bila traljava u svojim reakcijama. Sve je iskoristio Mahrez za dobro naciljani udarac i pogodak za 1-0.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Izjednačenje je uslijedio u 70. minuti. Nakon ubačaja Halstenberga gostujuću je obranu nadvisio hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol, koji je iskoristio i loše postavljanje Edersona te je glavom iz blizine zabio za 1-1. Bio je to drugi ovosezonski pogodak Gvardiola u Ligi prvaka. Prvi je dao madridskom Realu u skupini.

Taj gol Gvardiola jako je teško pao jednom Peruancu koji je još prošlog tjedna uložio tamošnjih deset sola (2.5 eura), a ukupni dobitak bio mu je 2828,26 sola (oko 695 eura).

Pogodio je između ostalog pobjede Borussije Dortmund protiv Chelseaja, Benfice protiv Bruggea, Real Madrida protiv Liverpoola, Napolija protiv Eintrachta, te je samo čekao danas da Manchester City dobije RB Leipzig.

No, planove mu je pokvario Joško Gvardiol golom za 1-1.

"Već je zamišljao što će učiniti s tolikim novcem, ali mu je Gvardiol pokvario snove", piše tamošnji portal.